Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Розпочалася апаратна нарада
21.02.2012

21.02.2012 розпочалася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К. врученням посвідчень про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку згідно Указу Президента України від 01 грудня 2011 року №1090/2011 Почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно: Давидовській Світлані Григорівні, яка народила і разом з чоловіком виховала п’ятьох дітей, Левченко Світлані Юріївні, яка народила та разом з чоловіком виховує восьмеро дітей, Корчаці Тамарі Василівні як народила та виховала п’ятьох дітей.

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.3 ч. б) ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Про забезпечення відповідно до законодавства пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення поінформували заступник міського голови Дудко В.Г. та начальник управління праці та соціального захисту населення Панченко Я.М.

Про стан виконання розпорядження міського голови від 14.05.2010 № 103 «Про моніторинг виконання запланованих заходів у виконавчому комітеті міської ради» поінформувала начальник відділу з питань організаційної та кадрової роботи Сосненко Л.Г. Зазначила, що особливою проблемою в складанні планів на наступний тиждень є те, що не завжди враховуються заходи по підготовці до проведення професійних та державних свят. Службами майже не плануються засідання оргкомітетів по підготовці до проведення в місті цих свят.

Заступник міського голови, керуюча справами виконкому Проценко О.В. ознайомила присутніх із протокольним доручення за результатами наради при заступнику голови – керівнику апарату Сумської облдержадміністрації Цупра О.М. з питань проведення державної реєстрації нормативно-правових актів та організації системи контролю та проектом розпорядження міського голови «Про нормативні документи щодо укладення контрактів, умов і розмірів оплати праці керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Ромни»

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити.

Міський голова дав ряд доручень щодо покращення роботи в місті та запросив всіх на святкування загальноміського свята «Проводи Зими – зустріч Весни» 25.02.2012 на центральну площу міста.

За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa