Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
28.02.2012 у залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
28.02.2012

Про хід виконання розпорядження міського голови від 06.07.2011 № 136 «Про заходи щодо підвищення рівня заробітної плати» поінформував присутніх начальник управління праці та соціального захисту населення Панченко Я.М. Зазначив, що перевірки з питань дотримання трудового законодавства здійснюються щомісячно. 

Під час перевірок в обов’язковому порядку перевіряється дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, здійснення оплати за роботу у святкові та неробочі дні, надурочні години, нічний час, проведення індексації заробітної плати, звертається увага на правомірність застосування режиму неповного робочого часу, надання відпусток без збереження заробітної плати. 

Протягом 2011 року було проведено перевірки на 47 підприємствах, виявлено 149 порушень. Здійснено перевірки щодо дотримання трудового законодавства 43 суб’єктами підприємницької діяльності – фізичними особами, виявлено 177 порушень. Також робочими групами здійснено 41 рейд, обстежено 191 об’єкт підприємницької діяльності, перевірено діяльність 206 приватних підприємців, з них 104 використовують найману працю. Зафіксовано 51 випадок використання нелегальної найманої праці, виявлено 62 неоформлених працівника. У результаті проведеної роботи, із 62 нелегальних найманих працівників – оформлено 33 особи. 

Про результати розгляду на колегії Сумської обласної державної адміністрації питання про роботу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області зі зверненнями громадян у 2011 році поінформувала начальник загального відділу Березовецька Н.М. Відмітила, що згідно довідки сектору роботи зі зверненнями громадян Сумської облдержадміністрації найчастіше зверталися до вищих органів влади жителі міст Суми (372), Конотоп (140), Шостка (98), Ромни (97). Найнижчі показники щодо питань вирішення позитивно після розгляду на особистому прийомі головами райдержадміністрацій в Ямпільському – 10,6%, Глухівському – 27,2%, Путивльському – 20% районах, міськими головами в м. Ромни – 17,5%. М. Суми – 31,7 %. Низький відсоток позитивно вирішених звернень після розгляду на особистому прийомі міського голови дають звернення від заявників, які постійно з року в рік звертаються в різні інстанції і яким надано роз’яснення про порядок вирішення порушених ними питань. 

Про доповідну записку щодо здійснення виконавчими органами міських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади, організації виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 01.12.2006 № 630 з цього питання поінформувала начальник відділу організаційної та кадрової роботи Сосненко Л.Г. Зазначила, що протягом 2011 року у виконкомі було здійснено 10 перевірок з питань виконання делегованих повноважень. За підсумками кожної з них було надано довідки про перевірки. У доповідній записці роботу виконкому Роменської міської ради декілька раз відмічено з позитивної сторони. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 

Міський голова дав ряд доручень щодо покращення роботи, особливо зосередив увагу присутніх на підготовці міста до роботи у весняний період (санітарна очистка, ремонт доріг, та ін..) 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa