Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
03.03.2012У виконавчому комітеті Роменської міської ради було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головував на засіданні – секретар міської ради, голова комісії Цецюр Микола Сергійович. 

На засіданні розглянуто питання щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2012 року.
З метою безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2012 року, завчасного захисту населення, виробничих та невиробничих об’єктів усіх форм власності на території міста комісією ухвалено План дій підприємств та організацій міста по підготовці та проведенню протипаводкових заходів, передбачених розпорядженням міського голови від 27.02.2012 № 38 «Про заходи щодо забезпечення в місті безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2012 року». 

Головному управлінню міського господарства доручено створити (поповнити, оновити) запаси будівельних і паливно – мастильних матеріалів для подолання негативного впливу і ліквідації наслідків повені, льодоходу, паводків, провести комісійне обстеження місць імовірних підтоплень, льодових заторів, місць скиду талої води через дороги та визначити порядок дій під час стихійного лиха, здійснити попередні розрахунки щодо тимчасового відселення потерпілих в гуртожитки або інше житло, узгодити з керівниками місця відселення і їх кількість, вжити заходів щодо ремонту, захисту оглядових колодязів і артсвердловин від потрапляння талої води, підготувати розрахунки і необхідну кількість хлористого вапна для проведення дезинфекції питної води (за приписом Роменської районної санітарно–епідеміологічної станції). При цьому наголошено на своєчасному інформуванні Роменської районної санітарно–епідеміологічної станції про випадки підтоплень. 

Також надано низку доручень іншим установам та організаціям, які задіяні у роботі щодо попередження міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 


За інформацією відділу з питань надзвичайних ситуацій 
та цивільного захисту населення виконавчого комітету Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa