Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
На апаратній нараді
14.03.2012

У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада, яку провів виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради, Цецюр Микола Сергійович. 

Про стан виконання розпорядження міського голови від 17.09.2010 № 190 «Про встановлення причин підтоплення та виготовлення проекту» поінформував заступник міського голови Жарий Андрій Геннадійович, зазначивши, що даним розпорядженням передбачено проведення ряду робіт по усуненню підтоплення підвалу по вул. Луценка, 1. 

Необхідна реконструкція існуючої дренажної системи в межах всього центрального кварталу. На підставі рекомендацій, проектною установою ТОВ «Номакпроект» (м. Суми) виготовлено проектно-кошторисну документацію. Кошторисна вартість робіт складає 381,5 тис. грн. Сума з проектних робіт, які оплатило Головне управління міського господарства, склала 9,81 тис. грн., а проектно-кошторисну документацію оплатив Роменський районний благодійний фонд «Наш край». На даний час розглядається питання щодо забезпечення фінансування виконання заходів, передбачених проектно-кошторисною документацією, в сумі 381,5 тис. грн. 

Крім того, Жарий Андрій Геннадійович надав інформацію про стан виконання розпорядження міського голови від 14.09.2010 № 187 «Про робочу групу з питань контролю за якісним та ефективним виконанням Регіональної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки», відмітивши, що робочою групою проводиться робота з об’єктивного та в повному обсязі інформування громадян, які, відповідно до чинного законодавства, потребують поліпшення житлових умов щодо всіх можливостей Регіональної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010 – 2017 роки. 

Державна підтримка передбачає сплату за рахунок бюджетних коштів 30 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла або надання уповноваженим банком пільгового іпотечного житлового кредиту.
Право на надання цієї підтримки мають громадяни, які: 

- перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов;
- середньомісячний сукупний дохід яких, разом з членами їх сімей, з розрахунку на одну особу не перевищує 4-кратного розміру середньомісячної заробітної плати у регіоні;
- відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради включені до списку осіб, що мають право на доступне житло. 

Також під час наради заслухано інформацію начальника головного управління міського господарства Кочерги Михайла Григоровича щодо виконання делегованих повноважень, передбачених п.12 ч.б) ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: здійснення контролю за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими та виробничими відходами та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передача їх матеріалів на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи». 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 


За повідомленням загального відділу


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa