Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові
20.03.2012Про стан виконання розпорядження міського голови від 25.03.2010 № 61 «Про затвердження системи енергоменеджменту» поінформував заступник міського голови Жарий Андрій Геннадійович, зазначивши, що проблемою в енергозбереженні є недостатнє забезпечення бюджетних установ приладами обліку. 

У зв’язку з цим, міський бюджет несе перевитрати на плату за спожиті носії енергії. Приладами обліку природного газу і електричної енергії заклади бюджетної сфери забезпечені повністю, а приладами обліку тепла і води в недостатній мірі. Особливо це стосується споживачів теплової енергії і питної води Центральної районної лікарні. 

Також потрібно встановити лічильник в будівлі по бульвару Шевченка, 8. 

Обсяг споживання природного газу підприємствами комунальної теплоенергетики, установами бюджетної сфери та населенням міста всього за 2011 рік склав близько 33356 тисяч кубічних метрів, що, у порівнянні з 2010 роком, менше на 995 тисяч метрів кубічних. 

З метою отримання державних коштів на виконання запланованих заходів по енергозбереженню, виготовлена і погоджена в Міністерстві з питань житлово-комунального господарства України оптимізована схема теплопостачання міста, розроблені заходи оптимізації. 

Також під час апаратної наради керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 

Наприкінці засідання міський голова надав ряд доручень щодо покращення роботи в місті. 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa