Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Міжконфесійне порозуміння – стабільність у державі
22.03.2012

«Влада сприяє налагодженню толерантних стосунків між усіма релігійними організаціями, що діють на території області»

Про це йшлося у ході спільного засідання комісії облдержадміністрації зі сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійні організації в області, обласної ради Церков та релігійних організацій, регіональної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Релігійні громади усіх діючих в області конфесій приділяють значну увагу проведенню благодійних проектів, займають активну позицію в питаннях захисту суспільної моралі.

У ході обговорення представники усіх конфесій висловилися за об’єднання зусиль влади, громадськості, релігійних громад і ЗМІ на шляху до відродження духовності.

Учасники засідання ухвалили рішення заохочувати діяльність релігійних організацій у проведенні благодійних акцій, активізувати виконання заходів, присвячених 1025-річчю хрещення Київської Русі, сприяти реставрації культових будівель, що є пам’ятками архітектури.

Станом на 1 січня 2012 року релігійна спільнота області нараховує 784 релігійні громади, 3 православні єпархіальні управління, 2 обласні протестантські об’єднання, 5 православних монастирів, 4 релігійні місії та 2 навчальні духовні заклади: Сумське пастирсько-богословське училище УПЦ та Сумський регіональний біблійний коледж євангельських християн-баптистів.

За матеріалами http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa