Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
21.03.2012 відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому прийнято 31 рішення
22.03.2012

 На засіданні затверджено фінансові плани на 2012 рік підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Ромни. 

Представляючи проект даного рішення заступник міського голови Яковенко О.Ф. повідомив, що з метою закріплення контролю за виконанням показників фінансових планів комунальних підприємств, виявлення причин погіршення показників роботи підприємств та їх незадовільного становища, а також виявлення можливих недоліків у веденні фінансово-господарської діяльності підприємств в лютому було здійснено перевірки діяльності комунальних підприємств, у ході яких виявлено суттєві порушення. 

У 2012 році із 12 комунальних підприємств тільки 4 («Житло-Експлуатація», «Роменське бюро технічної інвентаризації», «Комбінат комунальних підприємств», «Шляховик») запланували одержання прибутку. 

Міський голова Калашник М. К. дав доручення своїм заступникам Яковенку О. Ф. і Жарому А. Г. взяти під жорсткий контроль діяльність тих підприємств, які передбачають діяльність збитковою або такою, що здійснюватиметься не в повній мірі, вжити дієвих заходів щодо оптимізації їх діяльності, зокрема їх реорганізації. 

Прийнято рішення про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, які надаються бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Ромнитеплосервіс», а також тарифу на ритуальні послуги, які надає комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств». Визначено види безоплатних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких накладено стягнення у вигляді громадських робіт, та об’єкти для їх виконання. 

З метою забезпечення та збереження технічного й естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей, продовження строків служби автомобільних доріг міста прийнято рішення «Про влаштування основ та підстильних шарів доріг міста у 2012 році». 

У порядку контролю заслухано інформацію про хід виконання низки раніше прийнятих рішень, що стосуються житлово-комунального господарства. 

Усі рішення буде опубліковано на офіційному сайті міської ради в розділі «Нормативно-правові акти». 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa