Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Кращі з кращих у сфері охорони праці
23.03.2012Питання охорони праці є одним з найважливіших на сучасному етапі життя нашого суспільства, і тому залишається як ніколи актуальним в нашому місті. У міському будинку культури урочисто нагородили кращих у сфері охорони праці. 

Підприємства, на яких створені належні умови праці і досягнуто високих показників у забезпеченні здоров’я і безпеки співробітників, визначав організаційний комітет огляду-конкурсу з охорони праці, який очолював заступник міського голови Яковенко Олександр Федорович. 

До складу комітету також увійшли представники управління праці та соціального захисту населення, відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Ромни, Роменського міськрайонного центру зайнятості населення, Роменської районної санітарно-епідеміологічної станції. 

Грамоти і цінні подарунки переможцям огляду-конкурсу з охорони праці вручив секретар міської ради Цецюр Микола Сергійович.
Перемогу у конкурсі за підсумками 2011 року вибороли: 

1-ше місце – товариство з обмеженою відповідальністю «Роменський завод продовольчих товарів» (генеральний директор Саєнко Олександр Іванович, начальник відділу охорони праці Півень Валентина Миколаївна);
2-ге місце – товариство з обмеженою відповідальністю «Техно-Маш-Сервіс» (директор Кібець Микола Михайлович, інженер з охорони праці Кобиш Володимир Петрович);
3-тє місце - Роменська дистанція колії Південної залізниці (начальник Курасов Іван Миколайович, інженер з охорони праці Пилипенко Олександр Михайлович). 

Ці підприємства не випадково стали кращими в сфері охорони праці, а лише завдяки високій свідомості у дотриманні виробничої дисципліни, злагодженості в роботі керівників, служб охорони праці та працівників.


Начальник управління 
Я.М. Панченко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa