Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Тамара Іщенко: 2012 рік стане роком реформи соціальної сфери
26.03.2012

Досягнення в реальному секторі економіки – основа для підвищення рівня соціальних послуг

«Соціальні ініціативи Віктора ЯНУКОВИЧА – дієвий крок до покращення життя людей», – зазначила Тамара Іщенко у ході засідання регіональної тристоронньої соціально-економічної ради.

З її слів, основними завданнями соціальної політики на 2012 рік визначено реформування системи соціального страхування, трудового законодавства та механізмів підвищення рівня зайнятості населення, модернізацію підходів до соціальної допомоги людям, удосконалення системи захисту прав дітей, які потребують державної підтримки.

Як повідомила Тамара Іщенко, за 2011 рік в області створено 25,5 тисячінових робочих місць, що на 9,6% більше, ніж у 2010 році.

У 2011 році заробітна плата одного штатного працівника, порівняно з 2010 роком, зросла на 16,7%.

За рівнем охоплення працівників колективними договорами у 2011 році область посіла перше місце серед регіонів України, що є свідченням взаємного бажання сторін соціального партнерства базувати свою діяльність на принципах соціального діалогу.

У ході засідання основні акценти зроблено на детінізації трудових відносин, забезпеченні гідної оплати праці, охорони здоров’я, соціального захисту працюючих та задоволенні їх соціально-культурних і духовних потреб.

Сторони соціального діалогу засвідчили готовність до подальшої активної співпраці задля вирішення основних соціально-економічних питань регіону.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa