Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податкова інформує
28.03.2012

Зміцнення взаємодовіри і поваги – основа відношень податківців і платників податків

Реалізація конституційних прав, свобод людини і громадянина посідає чи не найперше місце у системі розвитку демократичної, соціально-правової держави. Статтею 40 Конституції України та Законом України „Про звернення громадян” гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Особисте право на звернення забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права та законні інтереси, а також відновлювати їх у разі порушення. 

Роменська об’єднана державна податкова інспекція постійно приділяє увагу зверненням громадян як одному з пріоритетних напрямів роботи, оскільки вважає, що дотримання норм доброчесності є важливим фактором, органічно пов’язаним з місією, на якій ґрунтується діяльність податкової служби, спрямована на зростання рівня добровільної сплати податків. 

Одним із важливих напрямів у роботі з громадянами є налагодження діалогу між податківцями та платниками податків. Так, протягом січня-березня 2012 року організовано та проведено 4 семінари з платниками податків з питань оподаткування. Слід зазначити, що під час проведення семінарів платникам податків доводилася інформація щодо можливості захисту ними своїх прав шляхом звернення безпосередньо до керівного складу інспекції. 

Особисті прийоми громадян посадовими особами Роменської об’єднаної державної податкової інспекції проводяться згідно графіків.
За січень - березень поточного року проведено 6 особистих прийомів громадян. Питання, які розглядалися на особистому прийомі громадян стосувалися спрощеної системи оподаткування, подання форми 20-ОПП, загальної системи оподаткування та щодо застосування спрощеної системи оподаткування, всі звернення своєчасно розглянуті та надано обґрунтовані відповіді.
Попередній запис на особистий прийом до керівництва податкової здійснюється у робочі дні безпосередньо у каб. № 42 або за телефоном (048)5-13-57. 

З початку року до Роменської об’єднаної державної податкової інспекції надійшло п’ять письмових звернень, із них чотири звернення надійшло в лютому, одне в березні місяці. В даних зверненнях були порушені питання щодо рентних та ресурсних платежів, податку з доходів фізичних осіб та податку на додану вартість. Скарг за січень - березень поточного року до інспекції не надходило.
Своєчасний та об’єктивний розгляд звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів залишатимуться й надалі першочерговими обов’язками фахівців Роменської об’єднаної державної податкової інспекції, бо саме завдяки поєднанню інтересів держави і громадян, ефективній співпраці з платниками податків формується позитивний імідж органів державної податкової служби України. 


Роменська ОДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa