Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М. К.
28.03.2012

Про хід виконання розпорядження міського голови від 27.02.2012 № 37 «Про першочергові заходи щодо вдосконалення організації системи контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями Президента України» поінформувала начальник загального відділу Березовецька Н.М. 

Було наголошено на необхідності активізації підготовки управлінь і відділів до перевірки стану виконання в місті актів і доручень Президента України, яку буде здійснено робочою групою облдержадміністрації у липні. 

Як повідомив заступник міського голови Яковенко О.Ф., на виконання пункту 1 цього розпорядження до 01.05.2012 у місті буде відкрито центр надання адміністративних послуг. Він доповів і про роботу комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком, утвореної розпорядженням міського голови від 30.07.2010 № 56. 

Міський голова Калашник М. К. зауважив: «Не зважаючи на те, що на 01.03.2012 призначено вдвічі більше субсидій ніж за аналогічний період минулого року, цей показник повинен бути значно вищим. Потрібно йти до людей, щоб вони повірили у можливість одержання допомоги і звернулися до нас».
Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, доповіли про актуальні питання роботи.

За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa