Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сумщина – територія діалогу бізнесу та влади
29.03.2012

Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «Втілення ініціатив Президента щодо покращення бізнес-середовища – шлях до розвитку підприємництва та наповнення казни»

На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації у ході громадського обговорення стану виконання Програми підтримки малого підприємництва на 2011-2012 роки.

За словами Віктора Чернявського, в області застосовуються нові принципи співпраці влади і бізнесу, які ґрунтуються на порозумінні та довірі.

«У нас спільна мета – створення нових робочих місць, наповнення бюджетів, розбудова нової Сумщини», – підкреслив посадовець.

Серед конкретних кроків покращення бізнес-середовища в регіоні, ініційованих губернатором Юрієм ЧМИРЕМ, начальник головного управління економіки облдержадміністрації Олександр СІТАК назвав запровадження принципу «єдиного інвестиційного вікна», орієнтованого на залучення як іноземних, так і вітчизняних інвестицій.

За словами Олександра Сітака, в області триває робота з упорядкування регуляторних процедур. Протягом минулого року було переглянуто близько 2 тисяч регуляторних документів, 90% з яких було скасовано.

Кроком назустріч підприємцям стало налагодження роботи єдиних дозвільних центрів, де можна отримати 96 видів дозвільних документів, зокрема, дозволи на виконання будівельних робіт, розміщення зовнішньої реклами, документи карантинної та санітарно-епідеміологічної служб тощо.

«Ми працюємо над створенням системи електронного документообігу. Документи в електронному вигляді передаватимуться в дозвільні центри. А це – зручність, економія коштів та часу для підприємців», – наголосив начальник головного управління економіки.

«Бізнес і влада рухаються в одному напрямку та працюють на конкретний результат. Ми й надалі шукатимемо нові шляхи взаємодії та підтримки бізнесу», – запевнив керівник обласного фонду підтримки підприємництва Владислав КОТЛЯР.

За підсумками засідання було ухвалено створити робочу групу із представників бізнесу, яка внесе пропозиції до чинної Програми підтримки підприємництва та напрацює нову – на 2013-2014 роки.


За матеріалами: http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa