Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
В інтересах людей
05.04.2012

Втілюючи соціальні ініціативи Президента, до кінця 2012 року пільгові категорії населення Сумщини будуть забезпечені телетюнерами для прийому цифрового сигналу

Про це йшлося у ході наради щодо запровадження цифрового телерадіомовлення у регіоні за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря ЯГОВДИКА.

За словами посадовця, поширення цифрового мовлення продиктоване умовами розвитку інформаційних технологій глобалізованого світу та необхідністю збереження національного інформаційного простору. Він переконаний, що ера аналогового мовлення добігає кінця, а майбутнє телебачення – за цифровим сигналом.

Проте, на шляху до цього необхідно виконати значний обсяг робіт, пов'язаний, перш за все, з технічним переоснащенням телеприймачів громадян.

«Виголошуючи соціальні ініціативи, Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ загострив увагу на необхідності забезпечення вже до кінця поточного року малозабезпечених громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення – телетюнерами», – підкреслив Ігор Яговдик.

За рахунок державних коштів телетюнери отримають інваліди першої та другої групи, а також інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особи із малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011—2012 років.

Громадяни мають подати заяву до уповноважених органів (управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання) до 1 липня та надати наступні документи: інваліди першої та другої групи, а також інваліди війни третьої групи подають копію довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності, а інваліди війни третьої групи також копію посвідчення інваліда війни; особи, які виховують дитину-інваліда, надають копію медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років і копію свідоцтва про народження дитини.

Інформація про пільговиків буде узагальнена, на її основі сформують списки громадян, які вже у грудні отримають телетюнери. До роботи зі збирання заяв та вручення телетюнерів обласна влада планує долучити волонтерські організації та працівників соціальної сфери.

На разі спеціалісти мають визначити зони впевненого і невпевненого прийому цифрового сигналу. За підсумками проведеної роботи буде складена відповідна карта регіону.

«Для нас впровадження цифрового мовлення вирішує дуже багато питань, по-перше, щодо покриття районів, які знаходяться в зоні невпевненого прийому сигналу. По-друге – у мешканців буде вибір, або платити щомісячно за послуги кабельного телебачення, або придбати телетюнер і дивитися телебачення безкоштовно», – наголосила генеральний директор Сумської обласної державної телерадіокомпанії Лариса ЯКУБЕНКО. За її словами, якість цифрового телебачення набагато вища, ніж аналогового. Повне відключення останнього заплановане на 2015 рік.

Проте, до того часу, уся територія області буде повністю покрита цифровим мовленням, переконаний Ігор Яговдик.


За матеріалами http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa