Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М. К.
11.04.2012

Заступник міського голови Яковенко О.Ф. поінформував про виконання делегованих повноважень щодо організації і здійснення землеустрою, погодження проектів землеустрою.

Яковенко О.Ф. зокрема зазначив, що розглядом проектів із землеустрою для подальшого внесення пропозицій міській раді щодо їх затвердження займається відповідна постійно діюча комісія.

За 2011 рік розроблено відповідно до рішень міської ради 77 проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок і виготовлено 467 примірники технічної документації із землеустрою.

За І квартал 2012 року розроблено та затверджено 23 проекти із землеустрою щодо відведення відповідних земельних ділянок та виготовлено 132 примірники технічної документації із землеустрою.Міський голова висловив занепокоєність щодо недобудованих об’єктів і незабудованих земельних ділянок, зокрема на вулицях Луценка, Коржівській, Соборній, оскільки вони негативно впливають на загальний зовнішній вигляд міста, і надав доручення відповідним службам вивчити юридичні підстави для вилучення незабудованих земельних ділянок і повернення їх у комунальну власність, а також застосувати дієві заходи впливу до забудовників, які припинили на невизначений термін будівництво.

Про стан роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Роменської міської ради за І квартал 2012 року доповіла головний спеціаліст загального відділу Щербак Ю.О. (детальний звіт опубліковано на сторінці «Звернення громадян» цього веб-сайту).

За І квартал 2012 року до виконкому міської ради надійшло 391 звернення (за аналогічний період 2011 року – 389).

Станом на 05.04.2012 188 звернень вирішено позитивно (48% від усіх звернень), на 164 надано роз’яснення.

Громадяни у своїх зверненнях порушили 408 питань (у 2011 році – 408), з них: питання комунального господарства – 126 (31%), (у 2011 році – 145), житлові питання – 145 (35,5%), (у 2011 році – 68), питання соціального захисту населення – 41 (10%), (у 2011 році – 45), земельні питання – 28 (6,8%), (у 2011 році – 48), питання транспорту і зв’язку – 16 (4%), (у 2011 році – 10).

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, доповіли про актуальні питання роботи.

За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa