Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Звернення
13.04.2012
Звернення Організаційного комітету
з питань проведення в місті місячника з охорони праці та промислової безпеки
з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці
до роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ, організацій міста

 


ШАНОВНІ РОМЕНЦІ!


Щорічно, починаючи з 2002 року, в багатьох країнах світу за ініціативою Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці (МОП), відзначають Всесвітній день охорони праці.

Указом Президента Україні від 18 серпня 2006 року № 685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний і в Україні – 28 квітня, наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній День охорони праці.

За даними Держгірпромнагляду України у 2011 році загальна кількість нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, порівняно з минулим роком зменшилась на 9%, або на 1041 випадок (на підприємствах України у 2011 році травмовано 10657 осіб, у 2010 році – 11698 осіб).

По місту Ромни у 2011 році трапилося 10 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, в т.ч. один - зі смертельним наслідком. Порівняно з попереднім роком, кількість нещасних випадків збільшилася майже вдвічі. Такий стан справ потребує посилення уваги до охорони праці державних органів, об’єднань роботодавців, громадського контролю професійних спілок.

Відповідно до рекомендацій МОП, у 2012 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці».

Не виникає сумніву, що подальше існування і розвиток людства напряму залежить від збереження природного середовища. Великий потенціал у створенні «зелених» робочих місць в таких галузях виробництва, як відновлювані джерела енергії, будівництво, транспорт, переробка, сільське та лісне господарство.

Але розвиток «зеленої економіки» повинен бути тісно пов'язаний з забезпеченням безпечних і здорових робочих місць. Нові «зелені» технології повинні бути безпечними і не шкідливими для здоров’я громадян України.

Організаційний комітет звертається до роботодавців міста, профспілкових організацій із проханням активно долучитися до відзначення у квітні 2012 року Дня охорони праці на кожному підприємстві, у кожній установі, організації.

Закликаємо всіх роботодавців проаналізувати та переглянути організацію діяльності своїх підприємств та організацій, вжити заходів з підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці працівників, у тому числі і на малих підприємствах.

Оргкомітет пропонує вшанувати пам'ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім'ї потерпілих, винайти можливості для надання їм допомоги з вирішення матеріальних, соціально-побутових та інших проблем.

О.Ф. Яковенко,
заступник міського голови,
голова організаційного комітету

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa