Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
17.04.2012 у залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
17.04.2012Про стан виконання розпорядження міського голови від 17.09.2010 № 190 «Про встановлення причин підтоплення та виготовлення проекту» поінформував Кочерга М.Г., начальник головного управління міського господарства. Були проведені відповідні заходи щодо встановлення причин підтоплення підвалу будинку № 1 по вул. Луценка. Підприємством «Житло-сервіс» проводяться роботи, пов’язані з експлуатацією відведення стічних вод з підвалу будинку відповідно до затвердженого плану робіт.
 
Щодня перевіряється засмічення мереж і при необхідності недоліки усуваються. 

Про хід виконання розпорядження міського голови від 05.03.2012 № 41 «Про заходи щодо збільшення надходжень до міського бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» поінформував Яковенко О.Ф., заступник міського голови. По результатах І кварталу забезпечено виконання передбачених бюджетом показників. Виконання власних та закріплених доходів склало 100%, перевиконання – 1,0 тис.грн. Всього надійшло 9950,2 тис.грн. Заходами примусового стягнення Роменської МДПІ за рік мобілізовано до місцевого бюджету 666,0 тис.грн. 

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.5, 6 ч. б) ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: облік відповідно до закону житлового фонду здійснення контролю за його використанням; надання відповідно до закону громадянам, які потребують соціального захисту безоплатного житла або за доступну для них плату поінформувала Беспальча Н.О., начальник відділу обліку та розподілу житла. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити.
Міський голова надав ряд доручень щодо покращення роботи в місті. Особливу увагу звернув на неналежне вивезення сміття підприємством ПМК «Ресурс» та недопустимість в подальшому таких порушень.


За повідомленням загального відділу

.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa