Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати – на контролі!
19.04.2012Одна з турбот, яка не обходить жодного працівника, – це цілком логічне прагнення отримувати заробітну плату вчасно і в повному обсязі. Тому питання погашення боргів із виплати заробітної плати залишається одним із першочергових завдань виконавчого комітету міської ради. 

Станом на 01.04.2012 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по місту складає 460,9 тис.грн., в т.ч. ВАТ «Роменське АТП-15948» - 45,5 тис.грн., Роменське НГРЕ – 341,7 тис.грн., ВАТ «Роменський завод АТС» - 73,7 тис.грн. 

Системна робота щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати в місті проводиться постійно. Керівники підприємств-боржників щомісячно заслуховуються на засіданнях тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. З’ясовуються причини виникнення боргу по кожному підприємству, визначається, чи дотримуються керівники чинного законодавства. Комісія активно співпрацює з Роменською міськрайонною прокуратурою, управлінням Пенсійного фонду України в м. Ромнах та Роменському районі, відділом державної виконавчої служби. 

Зрозуміло, що подолання проблеми несвоєчасності виплати заробітної плати – справа не одного дня, тому робота, спрямована вирішення даного питання триває.

Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради Леся Стоян

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa