Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулося засідання ради підприємців
26.04.2012У залі засідань міської ради проведено чергове засідання ради підприємців при міському голові, в ході якого обговорено питання здійснення стихійної торгівлі по вул. Руденка, де торгівля ведеться з порушеннями відповідних правил, ветеринарно-санітарних норм, вимог щодо стоянки автотранспорту. Крім того, ця ситуація створює перешкоди для руху пішоходів. 

Підприємці запропонували для забезпечення дотримання вимог правил благоустрою, правил дорожнього руху та з метою ліквідації стихійної торгівлі по цій вулиці організувати робочу групу з залученням спеціалістів виконавчого комітету, контролюючих органів та представників міліції для проведення відповідних рейдів. Також було наголошено про необхідність проведення робіт по благоустрою вул. Руденка, насамперед дорожнього покриття. 

Начальник відділу підприємництва та споживчого ринку Христій В.В. повідомила, що питання ліквідації стихійної торгівлі на вулицях міста взято на контроль і на сьогодні проводиться робота з адміністрацією ринку КПП «Комбінат комунальних підприємств» щодо виділення на ринку місць для торгівців з вул. Руденка та організації проведення спільних рейдів з метою ліквідації стихійної торгівлі. 

Членами ради підприємців порушено питання щодо організації стоянок таксі в місті та запропоновано свій проект регуляторного акту про організацію мережі таксомоторних стоянок та порядок користування стоянками таксі в місті Ромни. 

Заступником начальника управління економічного розвитку Головко Т.І. надано роз’яснення по даному питанню. На сьогодні діє рішення міської ради, яким виділені окремі місця для стоянок таксі, а з 01.07.2012 в дію вступає наступне рішення міської ради щодо організації на території міста місць паркування для автотранспорту. 

До відома підприємців доведена інформація щодо змін в оформленні вкладки «Підприємництво» на офіційному сайті міста в рамках SPA-проекту Корпусу Миру США в Україні. Членами ради висловлені свої бачення щодо оформлення даної сторінки, які будуть враховані в ході переоформлення 

В рамках засідання ради підприємців представниками Роменської податкової інспекції проведено семінар щодо порядку оформлення та подання суб’єктами господарювання декларації про використання поверхневих вод.


Управління економічного розвитку міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa