Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Увага! Податківцями запроваджено новий сервіс для платників податків
08.05.2012Роменська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що з метою подолання проявів корупції в органах державної податкової служби та ліквідації перешкод, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунення труднощів у спілкуванні із посадовими особами податкової служби, формування у громадян об’єктивної оцінки діяльності органів ДПС запроваджується сервіс для платників податків під егідою Голови ДПС України „Пульс податкової”. 
Цей сервіс функціонує за принципом call-back (працівники ДПС України не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи). Лінія працює цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники ДПС, неробочий час – інтерактивний автовідповідач.
Номер „Пульсу податкової”: (044) 284-00-07.
 
 
Вперше разом з податковою декларацією платникам податку на прибуток необхідно подати перелік доходів та витрат у розрізі контрагентів – платників єдиного податку
 
Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за І квартал 2012 року платникам податку необхідно подати до органів державної податкової служби за новою формою не пізніше 10 травня 2012 року.
Крім того, звертаємо увагу, що платникам податку на прибуток разом з податковою декларацією вперше необхідно подати перелік доходів та витрат платника податку у розрізі контрагентів – платників єдиного податку, до якого має бути включено операції, здійснені таким контрагентом (п.152.3 ст. 152 Податкового кодексу України).
Перелік доходів і витрат у розрізі контрагентів-платників єдиного податку  зазначається у додатку ОК до Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 № 1684 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України».
Нагадаємо, нові форми декларацій розміщені на веб-сайті ДПС України у розділі «Загальнодержавні податки» (підрозділ «Податок на прибуток підприємств»).
 
Роменська ОДПІ
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa