Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Юрій Павленко: «Президент доручив Уряду та місцевим адміністраціям забезпечити якісний літній відпочинок дітей»
10.05.2012

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів та обласним державним адміністраціям забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2012 року на належному рівні

Про це на брифінгу повідомив Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко. За його словами, йдеться не лише про якісне, безпечне оздоровлення та відпочинок дітей, а й про збільшення кількості тих, хто зможе його отримати.

«Основне завдання, яке ставиться Президентом, – збереження та відновлення здоров'я дітей, організація якісного, безпечного, повноцінного оздоровлення та відпочинку», – зазначив Ю.Павленко, додавши, що передбачається охоплення відпочинком і оздоровленням не менше 50% загальної кількості дітей шкільного віку, 100% дітей пільгових категорій, серед яких діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, а також не менше 70% дітей із багатодітних та малозабезпечених родин.

Також, наголосив Уповноважений з прав дитини, Президент наполягає на завершенні перевірок усіх дитячих закладів, які прийматимуть дітей влітку. За його словами, передбачається, що у 2012 році працюватиме близько 18 тисяч закладів оздоровлення і відпочинку, з яких більше 700 стаціонарних, близько 75 санаторного типу, 5 дитячих центрів, праці і відпочинку близько 30, наметових таборів і містечок – більше 500, таборів з денним перебуванням – більше 16 тисяч.

«Дорученням Президент зобов’язує не допустити скорочення кількості закладів, зміни їх профілю або використання не за призначенням. Він також наполягає на завершенні державної атестації дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, яка мала бути проведена ще у 2010 році, вимагає затвердження державної програми оздоровлення і відпочинку дітей та наполягає на збільшенні фінансування у бюджеті 2013 року на матеріально-технічне переоснащення таких закладів, будівництво нових центрів», – наголосив Юрій Павленко.

Також своїм дорученням Глава держави зобов’язує Уряд передбачити можливість оздоровлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, разом із батьками і недопущення дискримінації дітей, які виховуються у прийомних сім’ях.

Крім того, додав Уповноважений з прав дитини, особливу увагу буде приділено підбору кадрів, які працюватимуть з дітьми, та програмам і методикам, які застосовуватимуться в оздоровчих закладах упродовж літнього періоду, санітарно-епідеміологічній, протипожежній безпеці дітей тощо. «Кожен з органів влади відповідно отримав доручення з тим, щоб оздоровча кампанія дітей влітку 2012 року пройшла безпечно і якісно», – резюмував Юрій Павленко. 


За матеріалами сайту http://www.president.gov.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa