Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Співпраця міської організації ветеранів України та влади міста у реалізації соціальних ініціатив Президента України
10.05.2012


Відбулося засідання «круглого столу» з ветеранами Великої вітчизняної війни 1941-1945 років за участю керівництва міста та керівників установ, організацій, які надають послуги пільговій категорії населення – ветеранам війни, учасникам бойових дій, інвалідам війни. 

Тема зустрічі: «Співпраця міської організації ветеранів України та влади міста у реалізації соціальних ініціатив Президента України». 

«Сьогоднішня зустріч - важливий момент у роботі влади міста. Ветерани – це, з одного боку, найбільш шанована частина нашого суспільства, люди, які з героїзмом боролись за нашу Батьківщину у роки Великої Вітчизняної війни і відновлювали її з руїн у післявоєнні часи, закладаючи потужний економічний фундамент на майбутнє. А з іншого боку – це люди поважного віку, які потребують постійної уваги і піклування. 

Я, як міський голова, хочу сказати, що до мене неодноразово зверталася саме ця категорія населення і питання, які вони порушують - важливі для кожного мешканця нашого міста. Це і прибирання сміттєзвалищ, і облаштування доріг, і перерахунок пенсій, і обслуговування в магазинах, і проїзд у пасажирському транспорті, і багато-багато інших особистих питань. 

Хотілося б сьогодні відзначити готовність кожного ветерана прийти на допомогу у вирішенні питань виховання підростаючого покоління, розвитку волонтерського руху, наведення порядку на території міста, регіону в цілому. Як приклад – зустріч делегації від міста з головою Сумської обласної державної адміністрації – Юрієм Павловичем Чмирем, під час якої голова Роменської міської організації ветеранів України, Шамрай Борис Федорович, був відзначений Почесною грамотою Ради ветеранів України. 

Хочу зазначити, що держава і Президент України підтримують всі ініціативи досвідчених людей, вас, ветеранів, а соціальні ініціативи, які запроваджені у цьому році, сподіваюся, сприятимуть підвищенню стандартів вашого життя», - зазначив у своєму виступі міський голова Микола Кирилович Калашник. 

На засіданні розглянуто питання: 

- щодо діяльності Роменської міської організації ветеранів України;
- про пенсійне забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни та виплати грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань»;
- надання соціальних послуг ветеранам Великої Вітчизняної війни як пріоритет в діяльності Роменського територіального центру;
- надання медичних послуг ветеранам Великої Вітчизняної війни;
- надання послуг з пільгового перевезення;
- військо-патріотичного виховання молоді.


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa