Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Безоплатне забезпечення громадян засобом приймання сигналів цифрового телерадіомовлення
10.05.2012

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер. 

В продовження соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовленння, 21 березня 2012 року Урядом прийнято постанову «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення». 

Зазначеним рішенням Кабінету Міністрів України визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати зазначені засоби (телетюнери), а саме:
 усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);
 інваліди війни третьої групи;
 особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;
 особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років. 

Для безкоштовного одержання телетюнеру, громадяни, що відносяться до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою. 

Зразки заяв та уся необхідна інформація з питань одержання, підключення та користування телетюнером оприлюднені на стендах управління праці та соціального захисту населення, на офіційному веб-сайті м.Ромни. 

Доставка телетюнерів громадянам буде здійснюватись поштою по мірі надходження заяв громадян до управління праці та соціального захисту населення та формування відповідних списків. Черговість доставки визначатиметься також по мірі надходження заяв.
Безкоштовне надання телетюнерів зазначеним категоріям громадян буде відбуватися за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення (будинок). 

Додатково до заяви додаються такі документи:
для інвалідів - копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності, а для інвалідів війни третьої групи також копія посвідчення інваліда війни;
для осіб, які виховують дитину-інваліда - копія медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років і копія свідоцтва про народження дитини.
При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та пенсійне посвідчення.
Прийом заяв здійснюється до 1 липня поточного року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 8.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-15-36.


Начальник управління Я.М. Панченко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa