Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Міжсекторне партнерство у вирішенні проблем громади
11.05.2012У залі засідань виконкому міської ради проведено «круглий стіл» на тему: «Представлення громаді міста концепції нового інформаційного порталу в рамках реалізації проекту Корпусу Миру США в Україні». Захід провели: секретар міської ради Микола Цецюр та заступник міського голови, керуюча справами виконкому, Олена Проценко. 

У засіданні взяли участь керівники громадських організацій міста, які діють на базі навчальних закладів міста, представники громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради, підприємці, представники органів місцевого самоврядування, місцеві ЗМІ. 

Презентовано проект, у ході якого змінено структуру окремих рубрик офіційного сайту міста Ромни та отримано екран і проектор для проведення відповідної роботи органом місцевого самоврядування. 

«Важливим етапом на сьогоднішній день є донесення громаді міста об’єктивної інформації про діяльність влади, її співпраці з громадськими організаціями у реалізації заходів , як соціального, так і економічного напрямів. 

Неможливо отримати розвиток громади, його необхідно впроваджувати. Так, в місті успішно реалізовано проекти, спрямовані на поліпшення санітарних норм та якості питної води у загальноосвітніх школах та дитячих садках, удосконалення освітнього процесу, розвиток молодіжного руху», - зазначила Олена Проценко. 

Важливим інструментом для обміну інформацією , досвідом та напрацюваннями є інтернет-ресурс, він здатний об’єднати владу, бізнес, громаду. Виходячи з цього, виконавчий комітет Роменської міської ради звернувся із пропозиціями до громадських організацій міста. Стати партнерами зголосилися РМГО «ДАР» та РММГО «Спілка молодих державних службовців міста Ромни». 

Співпраця влади міста та громадських організацій стала прикладом успішного вирішення окремих проблем.
Важливу роль у цьому відіграв доброволець Корпусу Миру США, американець Джон Ван Гаврі. Він протягом двох років працював з громадою міста за програмою «Розвиток громад». 

Завдяки співпраці було отримано багато нових ідей для проектів, які успішно реалізовані і покращили життя громади міста. Про це зазначила директор спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. П.І.Калнишевського Валентина Судьїна, бо цей навчальний заклад як і декілька інших стали учасниками вищезгаданих соціальних проектів, у ході реалізації яких покращили матеріальну базу. 

Секретар міської ради Микола Цецюр відмітив ентузіазм, наполегливість волонтера Корпусу Миру та вручив Подяку від імені міського голови Миколи Калашника. 


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa