Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати – на контролі!
15.05.2012Конституцією України задекларовано право громадян на працю, а відповідно - й на достойну та своєчасну її оплату. Тому питання погашення боргів із виплати заробітної плати залишається одним із першочергових завдань Виконавчого комітету міської ради. На вирішення зазначеного питання спрямовані спільні зусилля структурних підрозділів Виконавчого комітету, Роменської міськрайонної прокуратури, управління Пенсійного фонду України в м. Ромнах та Роменському районі. 

З метою встановлення дієвого контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати, в місті діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. З початку року відбулося 5 засідань комісії, на них заслухано 22 звіти керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України. 

Порівняно з 01.04.2012 станом на 01.05.2012 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по місту зменшилася на 334,3 тис.грн. і складає 126,6 тис.грн. Покращення ситуації відбулося в результаті забезпечення своєчасності виплати заробітної плати у Роменській НГРЕ. Але невирішеним залишається питання погашення заборгованості на ВАТ «Роменське АТП-15948» (48,5 тис.грн.), ВАТ «Роменський завод АТС» (78,1 тис.грн.). 

Робота спрямована на прискорення погашення заборгованості із виплати заробітної плати в місті триває.


Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради Леся Стоян

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa