Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Доля житлово-комунального господарства україни визначається на Сумщині
15.05.2012

В області розпочала роботу перша практична конференція «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства»

Конференція проходить за участю Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Анатолія БЛИЗНЮКА, голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ та фахівців житлово-комунальної сфери з усієї держави.

Анатолій БЛИЗНЮК у своєму виступі охарактеризував загальний стан житлово-комунального господарства держави та закликав присутніх у ході реформування галузі змінювати підходи до вирішення проблем.

«Не можна сьогоднішні проблеми вирішувати вчорашніми методами, треба знаходити нові підходи, запроваджувати інновації. Суть реформ ЖКГ – не тільки у проведенні технічних заходів, залученні інвестицій, а, перш за все, у зміні менталітету. Це повинні розуміти всі люди. Має бути зворотній зв'язок», – наголосив Міністр. 

За його словами, при використанні світового досвіду реформування галузі необхідно враховувати українську специфіку, яка має свої переваги.

Анатолій Близнюк зупинився також на розбудові ефективної системи державно-приватного партнерства у сфері ЖКГ.

«Програма Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» націлює нас на реформування однієї з найбільш соціально орієнтованих галузей, за підсумками роботи якої у людей формується думка щодо діяльності влади в цілому», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ, відкриваючи форум.

За його словами, алгоритм модернізації галузі викладений у Стратегії розвитку регіону «Нова Сумщина-2015».

Губернатор ознайомив присутніх зі здобутками Сумщини у впровадженні енергозберігаючих технологій та використанні альтернативних видів палива, реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2», та Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Серед напрацювань Сумщини Юрій Чмирь назвав запровадження механізму державно-приватного партнерства, спрямованого на розвиток ЖКГ, та реалізацію пілотного проекту з будівництва сучасного сміттєпереробного заводу.

«Державно-приватна модель модернізації ЖКГ – це реальна можливість задати галузі позитивної динаміки розвитку, а людям отримувати якісні комунальні послуги», – підсумував Юрій Чмирь. Він побажав учасникам конференції плідної роботи та успіхів на благо України.

У рамках конференції заплановані виступи спеціалістів у житлово-комунальній галузі України та відкриття виставки «Реформування житлово-комунального господарства на Сумщині».

За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa