Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ігор Яговдик: «Соціальна політика Президента України має на меті охоплення увагою найуразливіших громадян»
16.05.2012

«З 1 червня в міських та районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вводяться додаткові 334 штатні одиниці фахівців із соціальної роботи»

Про це в ході брифінгу повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

Він переконаний, введення таких посад дозволить покращити якість надання соціальних послуг, а відтак перейти до більш адресної та дієвої допомоги людям, як того вимагає Глава держави.

«На введення зазначених посад передбачена додаткова дотація місцевим бюджетам. Її розподіл між районами та містами області здійснювався із розрахунку 1 фахівець із соціальної роботи у сільській місцевості з населенням до 1500 осіб та 1 фахівець із соціальної роботи – до 3000 осіб міського населення. Планується, що в 2013 році кількість таких працівників зростатиме», – повідомила директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна ШЕВЧЕНКО.

З цією метою в регіоні розроблено соціальний паспорт, який розподіляє нових соціальних працівників між службами міст та районів Сумщини.

«До обов’язків нових співробітників входитиме виявлення, оцінка потреб, здійснення комплексного соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати. До того ж, держава гарантує їм гідну фінансову винагороду, тобто заробітну плату», – пояснила посадовець.

Як повідомила Тетяна Шевченко, нині в області діє 26 центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Ними протягом першого кварталу поточного року виявлено 385 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 181 з них перебуває під соціальним супроводом. Протягом 2011 року в області було виявлено 887 сімей, які належать до цієї категорії, 394 з них було охоплено соціальним супроводом.

«Кінцева мета ініціатив Глави держави – перехід до більш сучасної та комплексної моделі соціального забезпечення і захисту громадян, створення умов для добробуту сімей, які сьогодні є соціально вразливими», – підсумував Ігор Яговдик.

За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa