Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Cемінар-зустріч для підприємців м. Ромни та Роменського району з нагальних питань розвитку підприємництва
16.05.201215 травня 2012 року в залі засідань міської ради Сумським обласним Фондом підтримки підприємництва проведено семінар-зустріч для підприємців м. Ромни та Роменського району з нагальних питань розвитку підприємництва. 

До участі в семінарі були запрошені приватні підприємці, керівники малих підприємств, представники міської ради та райдержадміністрації, податкової інспекції та управління Пенсійного фонду. 

Відкрив семінар секретар міської ради Микола Цецюр, який привітав присутніх та ознайомив з метою семінару і окреслив коло питань, що планується розглянути в ході семінару. 

У вступному слові начальник Сумського обласного фонду підтримки підприємництва Котляр Владислав Станіславович розповів підприємцям про основні напрямки роботи Фонду та шляхи співпраці представників підприємництва з цією комунальною установою. На сьогодні робота Фонду зводиться не лише до виконання заходів обласної Програми розвитку підприємництва, а до налагодження співпраці з малим підприємництвом, надання реальної допомоги суб’єктам господарювання у вирішенні проблематичних питань, що виникають на місцевому рівні. Значна роль при цьому відводиться радам підприємців, що створені в містах і районах області. 

Більш детально виступаючий зупинився на питанні надання фінансової підтримки суб‘єктам малого підприємництва для реалізації соціально-важливих проектів, насамперед проектів в сфері розвитку виробництва, запровадження новітніх технологій, розвитку «зеленого» туризму, а також на питанні просування продукції місцевих товаровиробників в рамках реалізації проекту «Зроблено на Сумщині»
Про особливості перевірок суб’єктів підприємницької діяльності контролюючими органами та діючі нормативно-правові акти законодавства про перевірки розповіла юрист-консульт Фонду підтримки підприємництва Капаціна Тетяна Вікторівна.
 
Окремо обговорено питання про порядок проведення перевірок приватних підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, відповідно вимог Закону України від 07.04.2012 № 4448 «Про особливості здійснення державного нагляду у сфері господарської діяльності»
Начальник податкового контролю фізичних осіб управління оподаткування ФО Роменської податкової інспекції Калуга Т.П. довела до відома присутніх порядок і вимоги щодо здійснення податкових перевірок приватних підприємців. 

З роботою управління Пенсійного фонду з приватними підприємцями та порядком сплати єдиних соціальних внесків ознайомила учасників семінару перший заступник начальника управління Пенсійного фонду в м. Ромни та Роменському районі Ольга Грек.
Заключним етапом семінару-зустрічі було надання представниками обласного Фонду підтримки підприємництва відповідей на запитання підприємців та учасників семінару. 

У разі виникнення проблемних питань суб’єкти малого підприємництва можуть звертатись до обласного Фонду підтримки підприємництва за тел. 659-117. Електронна пошта:fondsumy@gmail.com , веб-сайт: www.bizhelp.in.ua  


Управління економічного розвитку міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa