Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Рухаємося до нових перспектив
28.05.2012Юрій ЧМИРЬ: «Здобутки 2011 року дозволили вивести Сумщину на новий рівень економічного зростання»

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час звіту перед депутатами обласної ради про виконання Програми економічного і соціального розвитку області, обласного бюджету і делегованих обласною радою повноважень у 2011 році.

За останній час в області відбулися суттєві позитивні зміни.

Влада взяла за основу Програму Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», створила новий вимір, окреслений Стратегією розвитку «Нова Сумщина-2015», розпочала масштабну модернізацію регіону, зазначив Юрій Чмирь.

За результатами рейтингу регіонів України за 2011 рік Сумщина увійшла до трійки лідерів серед регіонів країни: за показниками виробництва сільськогосподарської продукції, які зросли на 30% порівняно з минулим роком, та за темпами зростання доходів місцевих бюджетів.

У своєму виступі голова облдержадміністрації звернув увагу депутатів на розвиток бюджетоутворюючих промислових підприємств Сумщини.

«Завдяки підтримці промислового сектору виведено з кризи ПАТ «Сумихімпром», розширено ринки збуту «СНВО ім. М.В.Фрунзе», на базі «Сумського заводу «Насосенергомаш» побудовано найбільший у Європі випробувальний комплекс для насосного обладнання підвищеної продуктивності, ШКЗ «Зірка» отримав замовлення на суму 62 мільйони гривень», – поінформував Юрій Чмирь.

В основний капітал промислових підприємств вкладено 1,5 мільярда гривень інвестицій, що на 40% перевищує рівень 2010 року, повідомив посадовець.

Обсяг реалізованої промислової продукції у 2011 році склав більше 18 мільярдів гривень. Програмний показник перевиконаний на 30,9%.

«Наша стратегічна мета – вивести Сумщину до п’ятірки найкращих областей в державі, створити гідні умови для життя людей. Ми прагнемо і обов’язково досягнемо запланованого», – резюмував у своєму звіті Юрій Чмирь.

Заслухавши звіт, депутати обласної ради схвалили роботу голови обласної державної адміністрації облдержадміністрації за 2011 рік.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa