Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Юрій Чмирь: «Покращення інвестиційного клімату є потужним імпульсом розвитку бізнесу на Сумщині»
28.05.2012

Губернатор Сумщини Юрій ЧМИРЬ обговорив з головою Ради Федерації роботодавців України Дмитром ФІРТАШЕМ шляхи сприяння роботі бізнесу

«Завдяки реалізації ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА та основних положень Стратегії розвитку «Нова Сумщина-2015» ми прагнемо вивести регіон до п’ятірки найбільш економічно розвинутих у державі. Значною мірою успіх залежить від створення в області сприятливого інвестиційного клімату, ефективної роботи бізнесу, що сприяє наповненню бюджетів, збільшенню заробітної плати, підвищенню рівня добробуту людей», – зазначив Юрій Чмирь.

Керівник області розповів про принципи співпраці влади та бізнесу в регіоні, що є прозорими та ґрунтуються на взаємній довірі в рамках «Єдиного інвестиційного вікна», запровадження якого дозволило залучити значні обсяги капіталу в економіку області.

Нині в регіоні проводиться вагома робота щодо спрощення дозвільних процедур, зменшенні регуляторного тиску на бізнес. З цією метою переглянуто 2873 регуляторних актів, з яких 1990 – скасовано.

У ході зустрічі з Юрієм Чмирем та Дмитром Фірташем, керівники провідних підприємств регіону, представники малого та середнього бізнесу порушували актуальні питання, які найбільш їх хвилюють, та надавали пропозиції щодо їх вирішення.

Юрій Чмирь висловив готовність підтримувати бізнес, працювати за принципом спільної відповідальності за розвиток території.

За підсумками зустрічі Юрій Чмирь та Дмитро Фірташ підписали Протокол намірів щодо участі Федерації роботодавців України у реалізації Стратегії розвитку «Нова Сумщина-2015».

Згідно із документом, облдержадміністрація пропонує інвестиційні проекти з метою пошуку інвесторів та залучення капіталу в регіон. Зі свого боку Федерація роботодавців України посилюватиме виробничу кооперацію між підприємствами області та інших регіонів України, сприятиме захисту інтересів підприємств області на національному рівні та їх залученню до міжнародних бізнес-форумів, виставок, круглих столів, конференцій.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua/

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa