Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику Миколі Кириловичу
30.05.2012У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику Миколі Кириловичу. 

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.7 ч. б) ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: забезпечення охорони пам'яток історії та культури, збереження та використання культурного надбання поінформували Баляба Тетяна Іванівна, начальник відділу культури, Литвиненко Юрій Анатолійович, начальник відділу містобудування та архітектури, Панченко Володимир Васильович, директор Державного історико-культурного заповідника «Посулля». 

На сьогоднішній день відділом культури виконавчого комітету міської ради складені та погодженні з обласним управлінням культури і туризму ОДА списки пам’яток історії, монументального мистецтва та археології у т.ч. : 

пам’ятників монументального мистецтва – 8 ,
пам’яток історії – 53 ,
археології – 10,
садово–паркового мистецтва – 3 ,
архітектури - 37 .
На всі пам’ятки історії підготовлені статті до обласного тому Зводу пам’яток, вивчені документальні джерела для виготовлення електронних паспортів. Орієнтовна вартість одного такого паспорту – близько 2,5 тис. грн. Тому нагальним стоїть питання про виготовлення електронних паспортів власниками, або орендарями деяких об’єктів культурної спадщини.
Міський голова Калашник Микола Кирилович зазначив, що питання дуже важливе, але на рівні держави йому приділяється дуже мало уваги.
Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

За інформацією загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa