Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 27 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулося засідання ради підприємців
30.05.2012Відбулося чергове засідання ради підприємців при міському голові. 

Головне питання, яке розглядалося на засіданні, - результати роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

По даному питанню доповідав начальник управління праці та соціального захисту населення Панченко Ярослав. Як зазначив виступаючий, у 2011 році робочою групою було проведено 41 рейд, в ході яких обстежено 191 об’єкт, де підприємницьку діяльність здійснюють 206 суб’єктів господарювання. Зафіксовано 51 випадок використання суб’єктами господарювання нелегальної найманої праці та виявлено 62 неоформлених належним чином найманих працівників. 

У 2012 році такі рейди не проводились, оскільки за поданням ради підприємців були внесені зміни до Положення про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в частині повноважень групи щодо проведення перевірок . Відповідно до нового Положення робоча група проводить лише організаційну роботу щодо здійснення перевірок, розглядає результати та проводить моніторинг перевірок, проведених управлінням Пенсійного фонду, податковою інспекцією та державним інспектором праці. 

Тому на сьогодні є нагальним поновлення роботи робочої групи в частині здійснення обстежень об’єктів бізнесу по питанню легалізації найманої праці. 

Заступник міського голови Олександр Яковенко зазначив, що питання проведення перевірок щодо легалізації найманих працівників було порушено на засіданні комісії з виплати заробітної плати і поновлення роботи даної групи повинно принести відчутні результати.
У обговоренні проблеми активну участь взяли члени ради підприємців, директор Центру зайнятості населення Яків Зубан, начальник управління економічного розвитку міської ради Юлія Янчук, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ромни та Роменському районі Алла Біленко. 

За результатами розгляду прийнято рішення: в місячний термін управлінню праці та соціального захисту населення спільно з юридичним відділом Виконавчого комітету міської ради підготувати проект відповідного нормативного акту щодо поновлення діяльності робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в частині проведення рейдів-перевірок об’єктів підприємництва по питанню легалізації найманих працівників. 

На засіданні також обговорено стан роботи по ліквідації стихійної торгівлі по вул. Руденка.. 


Управління економічного
розвитку міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa