Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 24 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податкова інформує
31.05.2012

Ще раз про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді 

Більшість бухгалтерів погодяться з тим, що для складання звіту, раніше потрібно було заповнювати безліч паперів, реєструвати документи і все складати на полиці переповнених архівів. 

Вирішення даної проблеми – перехід на електронну систему подання звітності. Вона не вимагає ні паперів, ні громіздких архівів. Для забезпечення можливості передачі документів до податкової інспекції потрібний тільки комп'ютер, на якому мають бути встановлені спеціальна програма, а також вихід в Інтернет. 

При переході на електронну звітність частина роботи, яка раніше відіймала багато часу, виконуватиметься одним натисненням кнопки. З упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує час платників податків. 

Перехід на електронну систему звітності дає також багато нових можливостей самому бухгалтеру. Це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. Але найголовніше – подавати звітність до податкової інспекції можна, не виходячи зі свого офісу. 

Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена та зашифрована. Це стовідсотковий захист від несанкціонованих переглядів та втручань. Окрім платника податків та податкового органу, ніхто не має доступу до податкової звітності.
Деякі помилково стверджують, що електронна звітність – процес складний і непотрібний. Але, спробувавши один раз звітувати в електронному вигляді, платник податків вже ніколи не повернеться до паперового документообігу. 

Більш детальну інформацію стосовно подання та обробки податкової звітності в електронному вигляді платники податків Роменської об’єднаної державної податкової інспекції можуть отримати за адресою: м. Ромни, вул. Пролетарської солідарності ,б,37-б кімн. № 18 або за телефонами: 5-13-61, 5-13-55.


Реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних потребує особливої уваги!

У випадку, якщо продавець товарів/послуг порушив порядок реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі, покупець цих товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника, що є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. 

До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв’язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.
Такі ж дії покупець може вчинити, у разі відмови продавця товарів/послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку її заповнення.


Наповнення бюджетів усіх рівнів протягом січня – квітня 2012 року Роменською ОДПІ 

Економічна ситуація диктує сьогодні нові умови співпраці податківців і платників податків. Дуже важливо щоб кожен громадянин усвідомив роль податкової служби, яка окрім виконання суто фіскальних функцій прагне захищати інтереси держави і законні права платників податків, намагаючись послабити негативний вплив економічної кризи на добробут громадян. 

Поставлені завдання можна виконувати лише за умови повного взаєморозуміння та довіри платників податків, які сумлінно виконують свій обов’язок перед державою, і посилення протидії тим, хто ухиляється від цього, не бажає працювати у правовому полі. 

Податківці Роменської ОДПІ докладають усіх зусиль для формування високого рівня свідомості громадян щодо добровільної сплати податків. Цьому насамперед сприяють різноманітні форми та методи роз’яснювальної роботи: практикуми, семінари, проведення «гарячих ліній», на яких найбільше надходить запитань щодо адміністрування податків : ПДВ, податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб та інші. 

За січень-квітень 2012 року до зведеного бюджету надходження склали 615,7 млн.грн. До державного бюджету забезпечено платежів на суму 555,3 млн. грн. Що стосується наповнення місцевих бюджетів, то з початку року забезпечено надходжень в сумі 60,4 млн. грн. Приріст до відповідного рівня минулого року складає 38,7 %, або 16,8 млн. грн. 

Шановні платники податків! Сплачуйте податки своєчасно та в повному розмірі і від цього буде залежати добробут кожної родини та майбутнє наших дітей. 


Роменська ОДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa