Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податкова інформує
07.06.2012

ЄВРО – 2012

Світовий досвід проведення чемпіонатів Євро з футболу показує позитивну тенденцію збільшення доходів приймаючих країн. Отже, проведення Євро – 2012 в Україні надає бізнесу надзвичайні можливості для отримання доходів від виробництва символіки, пасажирських перевезень (таксі), туристичних послуг, оренди нерухомого майна, у сфері громадського харчування (кафе, бари, ресторани). 

Роменська об’єднана державна податкова інспекція зосереджує увагу платників податків на своєчасну реєстрацію угод найманих працівників, які будуть обслуговувати футбольних уболівальників та туристів під час проведення Євро – 2012 в Україні, своєчасність, повноту нарахування та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб з дотриманням вимог Податкового кодексу України від 02.12.10 № 2755-VI із змінами та доповненнями. 

Варто пам’ятати, що змінити життя на краще можливо лише за умови свідомої, добровільної та своєчасної сплати податків, адже це забезпечить соціальний захист та підвищить добробут кожної конкретної людини.
Процвітання Роменщини залежить від нас з вами. Навіть маленькі доходи зміцнюють державу.

Роменська ОДПІ


Про податкові борги ДПСУ повідомлятиме електронною поштою

Державна податкова служба України запровадила новий податковий сервіс „Інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів (обов’язкових платежів)”.
Відтепер платник податків отримає можливість щомісячно дізнаватися про наявність у нього податкового боргу як зі статусом новоствореного, так і про динамічні зміни такого боргу у бік збільшення/зменшення, аж до повного розрахунку з бюджетом.
Функціонування даної послуги забезпечується шляхом розсилки інформаційною системою ДПСУ каналами сучасних інформаційних технологій спеціального інформаційного повідомлення за уніфікованою формою.
Таким чином, отримуючи на власну електронну адресу таке повідомлення, платник податків зможе своєчасно упередити негативні наслідки, пов’язані з несплатою або несвоєчасною сплатою узгодженого грошового зобов’язання.


Роменська ОДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa