Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 2 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податкова інформує
08.06.2012

До уваги платників податків!

19 червня 2012 року з 11 до 12 годин відбудеться інтернет –конференція з заступником начальника Роменської ОДПІ Олександром Олексійовичем Сліпченко на тему „Переваги подання податкової звітності електронною поштою”. Запитання просимо надсилати на електронну адресу Роменської ОДПІ: romen_tax@mail.ru  до 15 червня 2012 року.

Роменська ОДПІ


Аналіз звернень громадян за підсумками 5 місяців 2012 року

Одним із основних напрямів роботи структурного підрозділу із забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Роменської ОДПІ є виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”.
Здобуття довіри українських громадян до діяльності податкової служби та налагодження ефективних партнерських відносин з платниками податків – один з основних пріоритетів діяльності сучасної податкової служби.
Реалізуючи вимоги вищезазначеного Закону, податківцями систематично здійснюється ряд заходів щодо підвищення рівня цієї роботи, в основі якої лежить, перш за все уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни до державної податкової інспекції, а також постійний аналіз, узагальнення усних та письмових звернень. Вживаються заходи щодо покращення ґрунтовного розгляду питань, які порушують громадяни, та усунення причин, що породжують звернення.
Протягом січня-травня 2012 року до Роменської ОДПІ надійшло на розгляд 6 письмових звернень. Під час особистого прийому розглянуто 13 звернень.
Більшість звернень стосувалося питання справляння податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, рентних та ресурсних платежів.
У Роменській ОДПІ, за адресою. вул. Пролетарської Солідарності, 37 Б, каб. 1 діє приймальня громадян, де згідно із затвердженим графіком, в установлені дні та години, проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами інспекції з питань, що входять до компетенції органів податкової служби. Попередній запис на особистий прийом до керівництва податкової здійснюється у робочі дні безпосередньо в інспекції (каб.42) або за телефоном (05448)5-13-57.


Роменська ОДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa