Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 6 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Модернізація соціальних служб
08.06.2012На виконання соціальних ініціатив Президента України в місті Ромни з червня 2012 року планується введення до центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 10 посад фахівців із соціальної роботи. 

Діяльність фахівців планується спрямувати на реалізацію державної соціальної політики в громаді шляхом здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями дітей та сімей з дітьми й надання їм соціальних послуг. 

На виконання доручення Президента України стосовно вжиття заходів щодо вдосконалення роботи соціальних служб, Роменський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звернувся до міськрайонного центру зайнятості населення з пропозицією у наданні інформації про осіб, які мають повну вищу гуманітарну освіту та потребують працевлаштування. 

07 червня 2012 року для кандидатів на посади фахівця соціальної роботи проведено семінар «Модернізація соціальних служб».
Директор центру Валентина Жогло наголосила, що в Україні впроваджується нова соціальна політика, спрямована на покращення якості життя та добробуту людей. Держава через нові соціальні ініціативи Президента України підтримає всіх, хто потребує допомоги. 

Одним з основних принципів є адресність допомоги для тих категорій населення, які потребують першочергової підтримки. 

У ході семінару майбутні працівники соціальної сфери ознайомились з кваліфікаційною характеристикою професії «Фахівець соціальної роботи», пріоритетними напрямками роботи центру, категоріями отримувачів послуг, розглянули процедуру надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей вразливої категорії. 


Ірина Гальченко, 
головний спеціаліст Роменського міського
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa