Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 23 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сумщина - в епіцентрі світової уваги
14.06.2012

Дипломати 14 країн світу, члени Міжнародного трейд-клубу в Україні, високо оцінили інвестиційний потенціал Сумщини

«Сумщина має потужний промисловий, аграрний та науковий потенціал, багату сировинну базу, висококваліфіковані кадри. Це – ті складові, які дають можливість регіону інтегруватися у світову економіку, налагодити ділові зв’язки з провідними країнами світу, поділитися досвідом у багатьох сферах господарювання», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ у ході зустрічі з міжнародними дипломатами.

Посадовець ознайомив іноземних гостей та представників вітчизняного бізнесу з умовами інвестування на Сумщині. Зокрема, він поінформував про роботу «єдиного інвестиційного вікна», що сприяло покращенню бізнес-клімату в регіоні. Як наслідок, область посіла перше місце за динамікою капіталовкладень.

Члени міжнародного трейд-клубу ознайомилися з можливостями індустріального парку «Свема» у Шостці та реалізацією інвестиційних проектів: ТОВ «Керамейя», ТОВ «Гуала Гложерс Україна», ПАТ «Крафт Фудз Україна», ПАТ «Технологія», ПАТ «Бель Шостка Україна».

Відбулися перемовини та двосторонні зустрічі гостей з бізнесовими колами області, презентації діяльності ЗАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Горобина», ПАТ «СНВО ім. М.В.Фрунзе», концерну «Укрросметал», ПАТ «Сумський завод Насосенергомаш».

Президент Міжнародного трейд-клубу, Міністр-радник Посольства Республіки Польща в Україні Анджей ГРАБОВСЬКИ висловив задоволення рівнем організації та проведення зустрічі. Він пообіцяв поширити інформацію про інвестиційний клімат Сумщини у світі.

«Статистика свідчить, що з року в рік обсяги капіталовкладень в область збільшуються. Це говорить про те, що бізнес-клімат на Сумщині сприятливий, умови, які пропонує влада задовольняють інвесторів», – зауважив дипломат. Він висловив переконання, що такі механізми співпраці влади та бізнесу є дієвими.

У рамках візиту до Сумщини члени Міжнародного трейд-клубу відвідають ПАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Горобина», побувають у Глухівському державному історико-культурному заповіднику.

Міжнародний трейд-клуб функціонує в Україні з 1992 року, об’єднує керівників та співробітників з торгово-економічних питань близько 60 іноземних посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Діяльність трейд-клубу в Україні спрямована на ознайомлення з економічним потенціалом регіонів, налагодження ділових контактів між українськими та іноземними компаніями.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa