Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 20 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати – на контролі!
15.06.2012

На виконання завдання Уряду в місті здійснюється щоденний моніторинг стану виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях. У тому числі, особлива увага приділяється підприємствам, на яких існує заборгованість із виплати заробітної плати.
На 01.06.2012 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по місту складає 137,2 тис.грн., в т.ч. ВАТ «Роменське АТП-15948» - 61,3 тис.грн., ВАТ «Роменський завод АТС» - 75,9 тис.грн. 

Стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на зазначених підприємствах знаходиться під постійним контролем тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. З початку року відбулося 6 засідань комісії, на них заслухано 27 звітів керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України. Головним завданням комісії є прийняття конкретних рішень, спрямованих на визначення реальних шляхів та перспектив погашення боргів на підприємствах-боржниках. В результаті проведеної роботи досягнуто зменшення заборгованості з виплати заробітної плати у порівнянні з початком року на 299,9 тис.грн. або 69%. 

Питання щодо подолання проблеми несвоєчасності виплати заробітної плати залишається одним із першочергових для виконкому Роменської міської ради. 


Начальник відділу праці управління праці 
та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради 
Леся Стоян

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa