Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 24 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Соціальні ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича в дії
15.06.2012

15 червня 2012 року відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в місті Ромни за адресою: вул. Київська, 80. У місті Ромни сформовано 24 дільниці сімейних лікарів, на яких працює 21 сімейний лікар, 50 % з яких мають вищу та першу атестаційну категорію та 45 сестер медичних за спеціальністю "загальна практика сімейної медицини", з них 76% мають вищу та першу атестаційну категорію. 

У місті від сімейних лікарів отримують медичну допомогу 26723 осіб, в т.ч. дорослі - 23084 ос.-86,4 %, діти до 17 років – 3639 ос. – 13,6%.
На одного сімейного лікаря припадає 1,7 тис. осіб.
Головним завданням при впровадженні програми сімейної медицини є максимальне наближення медичної допомоги до населення. 

У відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Засульському мікрорайоні міста взяли участь представники Сумської обласної державної адміністрації: Іщенко Тамара Дмитрівна, заступник голови Сумської ОДА, Лисенко Надія Андріївна, виконуюча обов’язки начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА. 

У своєму виступі Тамара Дмитрівна Іщенко зазначила, що Соціальні ініціативи Президента України у галузі охорони здоров’я в місті Ромни виконуються на 100%, це ж стосується і забезпечення кадрами, і надання послуг населенню. Виконуючи Соціальні ініціативи Президента України в галузі охорони здоров’я, головний лікар Роменської Центральної районної лікарні Гунькова Валентина Василівна при підтримці керівників, у яких слово не розходиться з ділом, - міського голови Калашника Миколи Кириловича, депутата обласної ради Саєнка Олександра Івановича, депутатів міської ради Салатуна Сергія Андрійовича, Негреби Григорія Петровича, відремонтувала та облаштувала амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
На ремонт приміщення використано 218,0 тис.грн. з місцевого бюджету. Ремонт даху – 22,0 тис.грн. з місцевого бюджету, меблі закуплені на 24,0 тис.грн за рахунок безповоротної благодійної допомоги від депутатів міської ради Салатуна Сергія Андрійовича, Негреби Григорія Петровича. 

На оснащення амбулаторії використано 50,0 тис.грн за рахунок коштів місцевого бюджету.
Залучено безповоротну благодійну допомогу від генерального директора ТОВ «Роменський завод продтоварів», депутата обласної ради, радника голови Сумської ОДА Саєнка Олександра Івановича, - автомобіль, який буде обслуговувати дану дільницю. Амбулаторія укомплектована кадрами:
1. Лікар загальної практики сімейної медицини ІІ кваліфікаційної категорії Натяганчук – Трофімова Лариса Валентинівна, яка проживає безпосередньо на території дільниці, що є дуже зручним для населення.
2. Сімейні медсестри: Бабак Оксана Вікторівна (І кваліфікаційна категорія), Марченко Алла Миколаївна (вища кваліфікаційна категорія).
3. Молодша медична сестра - Мінаєва Тетяна Олексіївна.
4. Водій 

У приміщенні заплановано функціонування кабінету лікаря загальної практики сімейної медицини , педіатричного кабінету, кабінету профщеплень, маніпуляційного, фізіотерапевтичного.
Графік роботи амбулаторії:
Понеділок- п’ятниця з 8.00 до 16.30
Обідня перерва з 12.00 до 12.30.
На території дільниці проживає 1750 осіб, в тому числі 270 дітей ( 15,4%). Працюючого населення 1240 осіб. ( 70,8 %).


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa