Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 24 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Літній відпочинок стартував
22.06.2012

У прекрасний літній червневий день у мальовничому куточку Роменщини, на березі «річки дитинства» - Роменки, де знаходиться позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник», відбулося урочисте відкриття першої оздоровчої табірної зміни.
До організації щорічного оздоровлення й відпочинку дітей підготовку розпочато було ще восени минулого року. Піклування про дітей та їхнє майбутнє, створення умов для їхнього всебічного гармонійного розвитку – це пріоритет у діяльності міського голови Калашника Миколи Кириловича. Стан підготовки до літнього сезону він тримав особисто на постійному контролі. Було визначено орієнтири для всіх служб міської ланки, які опікуються підростаючим поколінням. План роботи продумано, як говорять у народі, до дрібниць. 

Під пильним контролем заступника міського голови Дудка В.Г. вирішувалися організаційні й проектні роботи щодо розбудови табору.
До відкриття табору практично у всіх приміщеннях проведений внутрішній і зовнішній ремонти, оновилася територія табору, облаштовано пляж, щоб діти могли в спеку знайти рятувальну прохолоду на березі річки Роменки. А головне… зроблено добудову харчоблоку. Із уведенням в дію цієї добудови виконано всі зауваження з боку Сумської обласної та Роменської СЕС. 

Заслуговує на увагу і той факт, що, як і попередні роки, суттєву фінансову допомогу надали наші постійні благодійники, меценати: депутат обласної ради, генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів» О.І. Саєнко, депутат обласної ради, директор ЗАТ СБК Марьоха В.І., депутат обласної ради, генеральний директор ТОВ «Керамейя» Телющенко І.Ф.; депутати міської ради Кірюхін Д.Є. (директор підприємства «Ромниптахоспілка»), Салатун С.А. (директор Роменського меблевого комбінату); Лакіза О.В. (директор ТОВ «Фірма «Роменська ГТФ ЛТД», Мокій О.М. (директор ПП «Спецкомплект»), Паляниця О.Г. (директор заводу «Буддеталь»), Бартош І.Г. (приватний підприємець, депутат міської ради), Северин С.Ф. (директор ТОВ «Будпартнер»), Нікітенко А.В. (приватний підприємець).
Кожна копійка з виділеної ними суми використана з користю для табору.
Виконати запланований обсяг робіт, спрямованих на покращення умов відпочинку дітей у таборі, допомагали колективи загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. 

Як наголосив Президент України Віктор Янукович, дитина в сім′ї є продовженням роду, а в державі – запорукою подальшого існування народу. Саме тому піклування про підростаюче покоління, його майбутнє повинно бути спільним обов’язком батьків, суспільства та держави. Наша повсякденна мета – виростити дітей фізично здоровими. 

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник» - це сучасний дитячий оздоровчий заклад.
Протягом літнього періоду він працюватиме у ІІІ зміни. Змістовний та насичений відпочинок подарує школярам масу емоцій та наснаги на наступний навчальний рік. 

Тож дітям бажаю гарно провести дозвілля, насолодитися красою й неповторністю літа, повернутися додому з хорошими враженнями, а працівникам табору нових творчих здобутків, утілення нових форм відпочинку, ентузіазму й натхнення в роботі. 


Зінаїда Горбик, начальник відділу освіти
міськвиконкому

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa