Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 21 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
На апаратній нараді міський голова Калашник М.К. заявив, що стан пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування буде стабілізовано
03.07.2012В. о. начальника комунального підприємства «Ромнитранссервіс» Яременко Н.П. поінформувала, що приватні перевізники Волик П.Г., Черногор О.В., Руденко Л.В., Ковшик В.О., Проценко В.М. вдалися до незаконних, навіть хуліганських дій (перегороджували дорогу, пересаджували пасажирів з автобусів тощо) з метою повернення їм права на перевезення пасажирів, яке вони втратили у зв’язку з тим, що не витримали конкуренції з новими перевізниками, які надали сучасні комфортабельні автобуси і добросовісно виконують договірні зобов’язання. «Конкуренція повинна бути здоровою. Пасажири мають право на одержання якісних послуг.
 
Така нецивілізовані форми «боротьби» за свій бізнес видаються досить дивними з огляду на постійні заяви роменських перевізників щодо нерентабельності пасажирських перевезень», – підкреслила Яременко Н.П. 

На апаратній нараді міський голова доручив керівникам комунальної галузі міста провести ремонт, чистку та профілактичну дезинфекцію води в колодязях громадського користування, а також активізувати роботу по завершенню будівництва станції знезалізнення води.
На необхідності вирішення даних проблем наголосив завідуючий епідеміологічним відділенням Роменської районної санітарно-епідеміологічної станції Омелаєнко Л.В., який доповів про стан виконання розпорядження міського голови від 05.02.2007 № 22 «Про першочергові профілактичні заходи на запобігання епідемічним ускладненням на вірусний гепатит А в м. Ромни». 

Як було зазначено, епідемічна ситуація на вірусний гепатит А в нашому місті залишається стабільною, проте на санітарно-гігієнічний стан частини розгалужених водопровідних мереж міського водопроводу негативно впливає їх зношеність, унаслідок чого виникає значна кількість поривів, а також неналежний санітарний стан колодязів громадського харчування. 

Про стан виконання розпорядження міського голови від 15.02.2011 № 32 "Про затвердження заходів щодо соціального захисту бездомних громадян у м. Ромни на 2009-2012 роки» доповіла директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шкромида О.С. 

Міський голова акцентував увагу на тому, що з метою упередження нещасних випадків протягом зимового періоду вже зараз необхідно зібрати інформацію, що стосується не тільки бездомних, а й безрідних соціально незахищених громадян, які належать до «групи ризику», і відповідно зробити ремонт їхніх помешкань, надати іншу допомогу. 

Заступник міського голови - керуюча справами виконкому Проценко О.В. поінформувала про перевірку начальником сектору контролю Сумської облдержадміністрації Кравченко Н.М. системи організації контролю у виконавчому комітеті міської ради; дала низку доручень керівникам структурних підрозділів щодо вдосконалення роботи по виконанню розпоряджень, доручень голови облдержадміністрації і власних розпорядчих документів. 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa