Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Концепція гуманітарного розвитку – нова якість державної політики
04.07.2012

Громадська гуманітарна рада при Сумській облдержадміністрації розглянула проект Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року

«Впроваджуючи масштабні реформи Глави держави, Україна стала на шлях докорінних перетворень. Концепція нового гуманітарного розвитку, яка орієнтована на максимальне розкриття потенціалу кожної людини і соціуму в цілому, створення гідних умов для реалізації можливостей людини і нації, – одна із реформ, покликаних покращити життя людей», – повідомив заступник начальника головного управління-начальник управління з питань внутрішньої політики головного управління зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Іван ШКУРАТ.

За його словами, Концепція спирається на фундаментальні цінності свободи та солідарності, демократичні принципи, верховенство права, подолання бідності, рівний доступ до освіти, медицини, культури тощо. Серед ключових напрямів гуманітарного розвитку Іван Шкурат виділив – соціальну стабільність, здоров’я нації, розвиток культури, міжнародні відносини.

Більш детально ознайомитися з проектом документу можна на офіційному веб-сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультування з громадськістю» – http://www.state-gov.sumy.ua/docs/kons_grom/guman.htm .

Обговорення концепції триватиме до 15 липня цього року. Всі бажаючі можуть подавати свої пропозиції головному управлінню зв’язків з громадськістю облдержадміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, к.90, електронна адреса – polit@state-gov.sumy.ua, факс – (0542) 621-203). Довідки за телефоном – (0542) 221-240.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa