Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 23 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Розвиваємо території – реалізуємо ініціативи громад
04.07.2012

Сумщина отримає 20 тисяч доларів гранту від програми ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» на реалізацію пілотного проекту «Підвищення енергоефективності» на 2012-2013 роки

«Влада зацікавлена у партнерстві зі світовою спільнотою, адже воно спрямоване на покращення життя людей», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

«Спільно ми створюємо історію успіху нашого регіону», – наголосив координатор проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Сумській області Олександр ТАКУЛ.

З його слів, проект, що реалізуватиметься з вересня цього року, передбачає впровадження 6 мікропроектів з використання відновлювальних джерел енергії та застосування інноваційних енергоефективних технологій. Так, планується провести комплекс заходів з термомодернізації будівель, зокрема, заміну вікон і дверей на металопластикові, утеплення фасадів, крівель і підлог, оновлення мереж опалення.

Як зазначила координатор проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Сумській області Тамара ХАРЧЕНКО, співфінансування включатиме 70% коштів проекту, 25% – місцевих бюджетів та 5% – громад.

Відбір трьох районів області на участь у проекті відбуватиметься на конкурсній основі. Серед основних критеріїв – потенціал відновлювальних джерел енергії у районі, кількість негазифікованих населених пунктів, технічні можливості.

Подання заявок триватиме 2 тижні з 3 по 17 липня, після чого райони-переможці мають надати опис мікропроектних ідей, які будуть затверджені на рівні області.

«На часі – хвиля підтримки розвинутих громад, що вже мають досвід втілення власних ініціатив та готові до співпраці», – підкреслив Олександр Такул.

У ході другої фази проекту на 2012-2013 роки 9 районів області затвердили власні плани розвитку та обрали пріоритетні напрямки діяльності: забезпечення доступу до якісної питної води, енергозбереження, реконструкція закладів охорони здоров’я та мереж вуличного освітлення.

Перша фаза проекту впроваджувалася у 8 районах протягом 2008-2011 років. За цей час втілено 49 мікропроектів громад на суму понад 8,7 мільйона гривень.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa