Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 21 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Налагоджуємо комунікацію влади та громадян, аби допомогти кожному
10.07.2012

Протягом тижня роботи з часу відкриття до обласного контактного центру звернулося на 60% громадян більше, ніж за період роботи у тестовому режимі

Про це повідомив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО у ході прес-конференції.

З його слів, цього вдалося досягти завдяки вдало проведеній інформаційній кампанії серед мешканців області.

«Сумщина стала другим після Дніпропетровщини регіоном в Україні, де на виконання соціальних ініціатив Президента відкрито обласний контактний центр. Для нас дуже важливо зберегти той рівень довіри до влади, який є в регіоні сьогодні», – додав Олександр Цупро.

«Переваги телефонної «гарячої лінії» – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів усієї області, скорочення термінів розгляду звернень з 30 до 5-15 робочих днів, спрощення порядку подачі звернень громадян до органів влади», – зазначила директор центру Альона МЕШКОВА.

Протягом двох місяців роботи в тестовому режимі (з 3 травня до 27 червня) до контактного центру надійшло 186 звернень, з них 105 (55%) вирішено позитивно, на 61 (32%) надано вичерпні роз’яснення, 22 (13%) поставлене на контроль до остаточного вирішення питання.

За тиждень роботи з часу офіційного відкриття (27 червня) операторами контактного центру було прийнято 247 звернень громадян.

«Незважаючи на шквал дзвінків від громадян, за перший тиждень роботи вдалося досягти значного відсотка задоволених звернень», – зазначив Олександр Цупро. Так, 168 питань (51,8%) вирішено позитивно, 6 заявникам (2,4%) надані роз’яснення, 113 питань (45,7%) надіслані до відповідного органу виконавчої влади.

Найчастіше мешканці області звертаються з питань житлово-комунального господарства(33%), соціального захисту (20%), виплати коштів з компенсаційних рахунків вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР (14%).

Найбільша кількість звернень надійшла з Сум, Шостки та Ямпільського району.

Високому показнику результативності сприяють зміни до регламенту облдержадміністрації, які підписав два тижні тому губернатор Юрій ЧМИРЬ, де чітко визначено відповідальність виконавців за належний розгляд звернення.

У випадку систематичного (більше двох разів) неналежного розгляду звернення особа або керівник підлягатимуть дисциплінарній відповідальності, у тому числі – звільненню із займаної посади.

«Реакція влади має бути невідкладною. Звернення фіксується як позитивно вирішене лише за тієї умови, коли заявник особисто підтвердив факт вирішення питання», – наголосив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації.

«Серед яскравих прикладів оперативно вирішених питань – відновлення водопостачання в селі Токарі Сумського району, ввід газу в села Великописарівського району, вирішення питання щодо отримання вкладень в Ощадбанку, у тому числі – прийом документів у пенсіонерів та інвалідів удома, приведення у відповідний стан території колишньої школи № 15 міста Суми, забезпечення жителів Ямпільського району паспортами на велику рогату худобу, відновлення водопостачання в Недригайлівському районі», – зазначила директор центру Альона Мешкова.

«Ми систематично отримуємо слова вдячності від мешканців області, і це – головна винагорода за нашу роботу», – резюмувала директор.

«Сумський обласний контактний центр» приймає дзвінки по буднях з 8:00 до 18:00. Звернутися можна за телефонами: 66-33-77 (для сумчан) та 0-800-301-501 (для жителів області). Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa