Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 21 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Загальне управланні державною службою: якісно новий рівень
11.07.2012

Олександр ЦУПРО: «Створення професійної та компетентної державної служби стане запорукою ефективного державного управління та якісного надання послуг населенню»

В облдержадміністрації пройшов тематичний короткотерміновий семінар на тему «Новий Закон України «Про державну службу» як інструмент реалізації адміністративної реформи».

Програму тематичного семінару розроблено на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2012 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» з метою організації підвищення рівня професійної компетентності керівників державної служби та служби персоналу в державних органах.

Завданням навчального курсу є підвищити інституційну спроможність державних установ, озброїти керівників апаратів районних державних адміністрацій, керуючих справами виконавчих комітетів міських рад та осіб, відповідальних за кадрову роботу, необхідними знаннями сучасних технологій менеджменту персоналу, кадрової роботи тощо.

«Керівники апаратів є керівниками державної служби на відповідній території, які займають ключову позицію в реалізації загального управління державною службою», – зазначив на відкритті семінару заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро.

За його словами, з набуттям чинності нового Закону України «Про державну службу» виникає необхідність нового підходу до системи управління державною службою, посилення стратегічної ролі служб персоналу у системі державного управління, зосередження їх на аналітичній та організаційній роботі з кадрового менеджменту, прогнозуванні розвитку персоналу, плануванні кар’єри державних службовців, забезпеченні їх навчання та здійснення постійного моніторингу ефективності роботи згідно з положеннями нового Закону «Про державну службу».

Новий закон покликаний реформувати систему державної служби, усунути конфлікт повноважень, дублювання функцій, розробити профілі професійної компетентності посад державної служби та стабілізувати систему державної служби і припинити плинність кадрів, що не сприяє ефективному державному управлінню та наданню управлінських послуг. 


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa