Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 24 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Фахівці із соціальної роботи налагоджують співпрацю
17.07.2012

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України для повного охоплення увагою держави найуразливіших громадян передбачено здійснення модернізації соціальних служб.

З цією метою з липня 2012 року в штат Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді введено 10 посад фахівців із соціальної роботи. Одним із головних напрямків роботи нових працівників стане виявлення, оцінка потреб, здійснення комплексного соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати. Фахівці з соціальної роботи працюватимуть безпосередньо в громаді за принципом дільничного, що дозволить максимально наблизити соціальні послуги до їх отримувачів.

Роменський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжує роботу по налагодженню співпраці із установами, що опікуються сім'ями та дітьми.Нещодавно відбулася зустріч з начальником відділу грошових виплат і компенсацій Управління праці та соціального захисту населення. Тарасова Світлана Олександрівна ознайомила фахівців із соціальної роботи з умовами призначення та надання населенню різних видів державних соціальних допомог, компенсацій та субсидій.

Питання забезпечення належних умов для охорони здоров'я, виховання, фізичного розвитку дітей були розглянуті під час спільної наради з медичними працівниками дитячої поліклініки. Обговорено шляхи співпраці та взаємодії дільничних медичних сестер та фахівців із соціальної роботи.

Отримані знання дозволять фахівцям із соціальної роботи надати суттєву допомогу та підтримку сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Валентина Жогло,
директор Роменського міського центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa