Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
20.07.2012

На виконання пункту 26 розділу XI «Перехідні положення» Кримінального процесуального кодексу України та статті 58-1 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», територіальне управління Державної судової адміністрації України в Сумській області звернулось до Виконавчого комітету Роменської міської ради з поданням сформувати і затвердити списки присяжних.

Відповідно до діючого законодавства, присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку, постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду і дав згоду бути присяжним.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:
• визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними,
• які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного,
• які мають не зняту чи не погашену судимість,
• народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси,
• громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років,
• особи, які не володіють державною мовою.

За отриманням інформації та надання пропозицій з даного питання, звертатися у відділ організаційної та кадрової роботи Виконавчого комітету Роменської міської ради (б-р Шевченка, 2, каб. № 30, тел. 2-14-84)

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa