Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Індексація доходів працівників по-новому!
20.07.2012

Постановою КМУ від 13.06.2012 р. № 526 внесено зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого урядовою постановою від 17.07.2003 р. № 1078 (далі — Порядок № 1078), якими суттєво змінено порядок проведення індексації грошових доходів населення. Унесені поправки уточнюють окремі норми і водночас істотно змінюють підхід до визначення базового місяця і встановлюють нові правила нарахування індексації в певних ситуаціях.

Удосконалюється механізм нарахування сум індексації у разі підвищення грошових доходів. Наприклад, якщо підвищується заробітна плата, і сума підвищення менше суми індексації, яка виплачується в момент підвищення, загальний дохід визначається з таким розрахунком, щоб сума підвищеного доходу з урахуванням збереження індексації не перевищувала доходу до його підвищення.
Зауважимо, що тепер кожний місяць, у якому проводилося підвищення заробітної плати, буде вважатися базовим місяцем. Також змінами уточнено, що обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації заробітної плати новоприйнятих працівників здійснюється з місяця прийняття працівника на роботу.

Крім того, Порядок № 1078 доповнено новим пунктом, згідно з яким для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу чи організацію або в іншу місцевість, та у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи сума індексації зберігається, якщо сума збільшення заробітної плати менша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць. У разі коли сума збільшення заробітної плати більша, ніж сума індексації, яка повинна нараховуватися за відповідний місяць, такий місяць вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації.

Низка змін стосується проведення індексації доходів осіб, які працюють і одночасно навчаються за денною формою навчання або з відривом від виробництва, та доходів працюючих пенсіонерів.

Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконкому
Роменської міської ради Леся Стоян

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa