Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 20 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Зверненням громадян – увага податківців
23.07.2012

Робота зі зверненнями громадян – важлива складова у діяльності податкової служби. У такий спосіб забезпечується зворотній зв’язок із громадськістю. На сьогодні основне завдання – забезпечити кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника.

Роменська ОДПІ приділяє значну увагу поліпшенню роботи приймалень громадян щодо особистого прийому громадян та платників податків. Згідно з затвердженими графіками прийому громадян, у приймальні громадян Роменської ОДПІ посадовими особами податкової інспекції проводиться особистий прийом громадян.

У січні-липні 2012 року було проведено 19 особистих прийомів. Найбільше на особистих прийомах цікавили питання оподаткування доходів підприємницької діяльності, рентні та ресурсні платежі, контрольно-перевірочна робота.

За результатами проведеного аналізу стану роботи з розгляду звернень громадян за січень-липень 2012 року необхідно зазначити, що упродовж звітного періоду до Роменської ОДПІ надійшло 7 письмових звернень громадян (одне з яких анонімне). У письмових зверненнях від громадян порушувались питання щодо сплати єдиного податку, податку на додану вартість, інформування про ухилення від сплати податків. Скарг та пропозицій у звітному періоді не надходило.


Роменська ОДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa