Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 25 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Увага, конкурс!
27.07.2012

Виконавчий комітет Роменської міської ради оголошує відкритий конкурс на право укладення договору оренди нерухомого майна комунальної власності нежитлового приміщення площею 14,5 кв.м., що розташоване за адресою: м. Ромни, вул. Коржівська, 94, з початковою ціною на конкурсі оренди нерухомого майна:
- для розміщення творчих спілок, громадських, релігійних та благодійних організацій на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності і становить не більш як 50 кв.м – у сумі 8 грн. 59 коп. за 1 кв.м.

Претендентам необхідно подати до конкурсної комісії - квитанцію про сплату реєстраційного внеску за участь у конкурсі і документи в запечатаному конверті (з їх описом на конверті), а саме:
- заяву на оренду із зазначенням виду використання приміщення;
- копії установчих документів, завірених у нотаріальному порядку (для юридичних осіб);
- витяг або виписку з Єдиного державного реєстру (для фізичних осіб);
- відомості про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу;
- пропозицію щодо орендної плати, зобов’язання про забезпечення сплати орендної плати;
- пропозиції щодо створення безпечних і нешкідливих умов експлуатації об’єкта;

Реєстраційний внесок за участь в конкурсі в розмірі 34 гривні сплачується на розрахунковий рахунок № 33217871700011, МФО 837013, код ЄДРПОУ 37929744, банк – ГУДКСУ в Сумській області, код доходів 22080401, одержувач – місцевий бюджет м. Ромни з позначкою «За оренду майна комунальної власності».

Конкурсна документація подається за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, каб. № 2 протягом 20 календарних днів з дня опублікування цього оголошення в газеті.

Кінцевий термін прийому документів 23 серпня 2012 року. Конкурс відбудеться 27 серпня 2012 року о 14-00 годині у приміщенні міськвиконкому за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, каб. № 18.

Конкурсна комісія

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa