Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
УВАГА!
07.08.2012

До управління економічного розвитку Роменської міської ради надійшов розрахунок тарифу на послуги з централізованого водопостачання, які надаються філією «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось».

Дані розрахунки подані підприємством відповідно до річних планів ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання, економічно обґрунтованих планованих витрат, визначених на підставі державних та галузевих нормативів витрат ресурсів, у тому числі галузевих технологічних нормативів використання питної води з урахуванням основних особливостей технологічних процесів, техніко-економічних розрахунків, кошторисів з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді.

Відповідно до Порядку прийняття рішень про встановлення або погодження тарифів на житлово-комунальні послуги виконавчим комітетом Роменської міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 18.09.2009 №230 (зі змінами) інформація щодо змін тарифів на житлово-комунальні послуги доводиться до відома споживачів.

Тому, управління економічного розвитку доводить до відома мешканцям міста, які користуються послугою філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось», поданий на затвердження розрахунок тарифу на послуги з централізованого водопостачання (додається). Свої зауваження та пропозиції Ви можете надати до управління економічного розвитку за адресою: б-р. Шевченка, 2, за телефоном 2-26-68 щоп’ятниці з 13-00 до 16-00.

Детально ознайомитися з розрахунком тарифу на послуги з централізованого водопостачання Ви можете:
- безпосередньо у надавача послуг - філія «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось», вул. Київська, 94, тел. 5-31-20, 5-13-43;
- в розділі «Комунальна сфера».

Начальник управління економічного розвитку
Ю.О. Янчук

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa